Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Raciążek – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Raciążek,kujawsko-pomorskie

2 150 000 zł420 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Raciążek / kujawsko-pomorskie / ul. Szkolna 4b Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek handlowo-usługowy położony w centrum miejscowości Raciążek, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Raciążek + 23 km)

14 000 zł700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 700 m2. Posiada dużą bramę z poziomu 0. Idealna na magazyn, usługi. Dostępne inne powierzchnie magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń(Raciążek + 23 km)

8 610 zł351,30 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedmiotem najmu jest wolnostojący budynek, idealny pod działalność gospodarczą ukierunkowaną pod kątem handlowo-magazynowym. Na całkowitą powierzchnię obiektu składa się następujący zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Raciążek + 23 km)

18 270 zł870 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 870 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe, rampy. Ogrzewana. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek(Raciążek + 3 km)

6 500 000 zł700 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Na sprzedaż hotel położony w ścisłym centrum Ciechocinka o powierzchni całkowitej 700 m 2 , posadowiony na działce 1822 m 2. Bardzo ładny budynek z lat 30-tych, rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Raciążek + 23 km)

3 960 zł198 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjno- usługowa! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjno-usługową o pow. 198m2. z zapleczem biurowym. Możliwość przystosowania powierzchni biur do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń(Raciążek + 23 km)

10 000 zł1 097 m² 5,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Pragnę zaprezentować obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny z parkingiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na terenie na którym ustanowiony jest Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek(Raciążek + 3 km)

900 000 zł860 m² 1 046,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż prosperujący zakład produkcyjny z branży stolarskiej. Nieruchomość położona na obrzeżach Ciechocinka, doskonale skomunikowana z węzłem autostradowym A1-Odolion oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Raciążek + 23 km)

28 350 zł1 350 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala