Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Raciążek

Raciążek, kujawsko-pomorskie

  • 95 000 zł
  • 2 832 m²
  • 33,55 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Łęgowski

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Raciążek

Raciążek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

95 000 zł

2 832 m²

33,55 zł/m²

Działka siedliskowa Raciążek

Zaktualizowane: 15 maja 2026

95 000 zł 2 832 m² 33,55 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (33,55 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 2 832 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Midas Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MDI-GS-5649

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 2832 m 2 , położona w miejscowości Niestuszewo bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka o wymiarach 45 x 92 m. W tylnej części działki mamy duży, zarybiony staw z pomostem o powierzchni ok. 600 m 2 i średniej głębokości 3 m.

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. (...)

Agent

Rafał Łęgowski

606 973...

606 973 561

54 307 00 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Łęgowski

606 973...

606 973 561

54 307 00 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości